Ważne kwestie organizacyjne

Śniadania

Podawane są w dniach 8, 9, 10 i 11 sierpnia w sali głównej w formie bufetu. Na śniadania zapraszamy w godzinach 10.30-11.30.

Obiady

Podawane są w dniach 8, 9 i 10 sierpnia. Ważne jest by przyjść na godzinę 17.30, ponieważ kuchnia będzie wtedy serwowała pierwsze danie na stołach. Drugie danie odbierasz z kuchni sam.

Pozostań w kontakcie

Pamiętaj, żeby przed wyjazdem zostawić namiary swojej rodzinie, by pozostać w kontakcie. Staraj się mieć naładowany telefon, aby w razie jakichkolwiek przypadków było Cię łatwo znaleźć.

Środki wyskokowe

Staramy się dostarczyć Wam tyle atrakcji i tyle emocji, byście nie musieli dodatkowo potęgować ich różnymi specyfikami. Nie posiadamy psów tropiących ani specjalistycznego sprzętu stwierdzającego obecność narkotyków w Twoim ciele, więc przy każdym najmniejszym podejrzeniu spożycia takiego specyfiku będzie wzywana policja, a dodatkowo zabawa się skończy z efektem 2 letniego bana na uczestnictwo w konwencie.

Zachowanie wobec pracowników ośrodka

Bądź uprzejmy dla pracowników ośrodka – nawet w momencie pojawienia się problemu staraj się nie denerwować i zachowaj zimną krew. Jeżeli będzie potrzebna pomoc przy rozwiązaniu problemu, poproś o wsparcie koordynatorów bądź organizatora.

Opuszczanie ośrodka

Kiedy opuszczasz ośrodek, posprzątaj po sobie! Pamiętaj, że to w jaki sposób pozostawisz po sobie miejsce noclegowe świadczy o Tobie jak i o całej grupie. Klucz do pokoju oddaj bezpośrednio do rąk własnych organizatora lub koordynatorów.

Organizowanie własnych imprez

Imprezowanie we własnym gronie jest bardzo fajne, pamiętaj jednak aby nie przesadzić z liczbą gości. Domki mogą się ugiąć pod naporem tańczących 20 osób, zaś sprzątanie po takiej grupie będzie niezłym wyzwaniem.

Prywatne imprezy

Część uczestników na pewno nie zakończy dnia o 22. Niektórzy będą bawić się do białego rana na imprezach organizowanych prywatnie. Jeśli chcesz zasmakować ducha imprezy – podejdź i włącz się do zabawy. Futrzaki są z reguły otwartymi zwierzakami i jeśli nie będziesz zachowywał się nieodpowiednio, prawie na pewno przygarną Cię do wspólnej zabawy.

Pamiętaj o sobie

Nawet w momentach największych uniesień pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i komforcie psychicznym. Nie zgadzaj się na rzeczy, co do których nie czujesz się przekonany. Nie rób nic, czego potem będziesz żałował, pamiętaj, że czasu nie da się cofnąć. Nie udowadniaj nikomu nic na siłę! Pamiętaj, że jesteś fajny taki, jaki jesteś – bo jesteś sobą. W razie wątpliwości, porozmawiaj z przyjacielem lub zaufaną osobą.