Instalowanie aplikacji

Aplikacja która znajduje się pod adresem https://app.futerkon.pl ma możliwość „Instalacji” jest to nic innego jak tworzenie skrótu na pulpicie (lub launcherze w telefonie) do tej konkretnej strony, aby była ona dostępna jednym kliknięciem.

Jeśli za pierwszym razem kliknąłeś „Anuluj” to nic straconego. W ustawieniach aplikacji na przeglądarce Chrome pojawi się przycisk do zainstalowania aplikacji. Jeśli przycisku nie ma spróbuj odświeżyć stronę przeciągając palcem w dół, wciskając klawisz F5 lub klikając przycisk „odśwież”.

Instalowanie na przeglądarce Firefox

W przeglądarce Firefox na urządzenia mobilne przy pasku adresu znajdziesz ikonkę w kształcie domku z plusem w środku. Gdy ją klikniesz, będziesz mógł utworzyć skrót (zainstalować aplikację)

Instalowanie na innych przeglądarkach

Prawie wszystkie przeglądarki umożliwiają tworzenie skrótu na pulpicie, poniżej dla przykładu Opera Mini posiada przycisk w menu kontekstowym „Dodaj do ekranu głównego”. Aby dowiedzieć się jak dodać skrót do strony dla swojej przeglądarki, poszukaj na stronach pomocy dla tej przeglądarki lub zapytaj wujka Google’a.