Nowa aplikacja – Panel uczestnika futerkonu

Nowa aplikacja – Panel uczestnika futerkonu

Przedstawiamy wam nową odsłonę panelu uczestnika futerkonu. Dostępny jest pod adresem:

https://app.futerkon.pl

Aplikację można zainstalować

Przy pierwszym zalogowaniu się do aplikacji możesz otrzymać informację o możliwości dodania jej do strony domowej, wystarczy że klikniesz „Zainstaluj aplikację”, i już! Przycisk ten tworzy skrót do strony internetowej aplikacji, abyś zawsze miał ją pod ręką. Funkcja dostępna jest dla telefonów z Androidem oraz pod Windowsem na komputerach stacjonarnych. Funkcjonalność działa na pewno dla przeglądarki Chrome. Pozostałe przeglądarki nie zostały sprawdzone, ale jest duża szansa że podążają za najnowszymi trendami 😊 Więcej informacji znajdziesz na stronie o instalowaniu aplikacji.

Aplikacja działa offline!

Brak zasięgu i potrzebna Ci jest informacja o uczestniku lub chcesz sobie przypomnieć mapkę domków? Żaden problem – jeśli pozostaniesz zalogowany w aplikacji, będzie ona działać również gdy nie masz dostępu do internetu. Wystarczy że otworzysz stronę internetową https://app.futerkon.pl/ lub otworzysz skrót do aplikacji jeśli ją zainstalowałeś. Może się to wydawać dziwne, że otwierasz stronę internetową, a nie masz internetu, ale zaufaj nam, to DZIAŁA!

Możesz teraz otrzymywać wyskakujące powiadomienia o nowych wiadomościach na swoim koncie.

Aby to zrobić, wejdź do ustawień aplikacji i kliknij suwak „wyświetlaj powiadomienia na tym urządzeniu”. Dzięki temu nie przegapisz żadnej informacji!

Nowa funkcjonalność – wygodny program

W menu aplikacji dostępna jest teraz zakładka „Program” dzięki której będziesz na bieżąco z tym co dzieje się aktualnie na konwencie. Jeśli chcesz odznaczyć program w którym chcesz uczestniczyć, wystarczy że przeciągniesz go palcem w lewo. Dodatkowo możesz w ustawieniach aplikacji ustawić stronę z programem jako stronę startową aby była zawsze widoczna jako pierwsza, po uruchomieniu aplikacji.